קהילת הפורומים הישראלית לעומרי כספי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת הפורומים הישראלית לעומרי כספי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

כספי: עשיתי מה שהמאמן ביקש, אני פשוט שמח

Go down 
מחברהודעה
♥MissCasspi

♥MissCasspi

מספר הודעות : 116

כספי: עשיתי מה שהמאמן ביקש, אני פשוט שמח  Empty
הודעהנושא: כספי: עשיתי מה שהמאמן ביקש, אני פשוט שמח    כספי: עשיתי מה שהמאמן ביקש, אני פשוט שמח  EmptyWed Oct 20, 2010 8:30 pm

הפורוורד שקלע 17 נקודות בניצחון של סקרמנטו קינגס 94:96 על הקליפרס מרוצה מהשיפור במשחקו: "יש לי ביטחון". פול ווסטפאל: "הוא עזר לאחרים"

ההדים למשחק המצויין של עומרי כספי מול לוס אנג'לס קליפרס לא איחרו להגיע. הישראלי קלע 17 נקודות וקלט שמונה ריבאונדים בניצחון של סקרמנטו קינגס 94:96 במשחק ההכנה לקראת עונת ה-NBA שתיפתח בשבוע הבא.

הפורוורד הישראלי שיחק 31 דקות ועזר לקינגס לנצח לאחר שהיו בפיגור 19 נקודות ברבע הראשון ו-10 ברבע השלישי. כספי, שהיה פצוע בקרסולו והחלים, ינסה להביא את היכולת גם לעונה הסדירה בה ירצה לשפר עמדות ביחד עם סקרמנטו שניצחה 25 משחקים מתוך 82 בעונה שעברה.

עומרי כספי אמר: "זה היה אחד ממשחקי ההגנה הטובים שלי השנה. אני מנסה לעשות את הדברים שהמאמן מבקש ממני ויש לי ביטחון בהתקפה, אני פשוט שמח. הרגשתי שאני צריך להיות בתוך המערכת הקבוצתית".

"הרגשתי שאני משחק בדיוק כמו שצריך לשחק בעונה עצמה. לקחת ריבאונדים, לעשות הגנה, לבצע עבירות חזקות ולקחת זריקות פנויות. אני שמח שהצלחתי לבצע את הכל", הדגיש כספי.

"אני חושב שהוא עשה עבודה נהדרת", אמר מאמן הקינגס פול ווסטפאל על כספי והוסיף: "הוא היה אקטיבי בהגנה, לא רק שמר על השחקן שלו אלא עזר לאחרים. הוא לקח ללא פחד זריקות שהיה אמור לקחת ושיחק מצויין".
חזרה למעלה Go down

כספי: עשיתי מה שהמאמן ביקש, אני פשוט שמח
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» כספי סובב את הקרסול באימון הקינגס: אני בסדר
» כספי והקינגס הפסידו ללייקרס
» 116:117 לקינגס על הוולבס, כספי קלע 10 נקודות
» 6 נקודות כספי בהפסד סקרמנטו לגולדן סטייט
» ווסטפאל: אני אוהב שעומרי כספי עולה מהספסל