קהילת הפורומים הישראלית לעומרי כספי
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.

קהילת הפורומים הישראלית לעומרי כספי

אינדקסLatest imagesחיפושהרשםהתחבר

ג'קסון: "בארסה לא מסוגלת לשחק ב-NBA"

Go down 
מחברהודעה
♥MissCasspi

♥MissCasspi

מספר הודעות : 116

ג'קסון: "בארסה לא מסוגלת לשחק ב-NBA" Empty
הודעהנושא: ג'קסון: "בארסה לא מסוגלת לשחק ב-NBA"   ג'קסון: "בארסה לא מסוגלת לשחק ב-NBA" EmptySat Oct 09, 2010 5:52 pm

הלייקרס הפסידו לברצלונה, המאמן: "הם לא מתמודדים עם זה כל לילה". קובי בראיינט: "דווקא לא מסכים איתו"
למרות ההפסד המפתיע לאלופה אירופה ברצלונה, מאמן הלייקרס פיל ג'קסון לא ממש מתרשם מאיכות היריבה. לפחות לא כשמדובר בקנה מידה אמריקאי. ג'קסון נשאל היום האם בארסה יכולה לשחק ב-NBA, והגיב בקצרה: "לא".
88:92 לברצלונה ונבארו על הלוס אנג'לס לייקרס
אחר כך התפנה מאמן אלופת ה-NBA להסביר: "הם שיחקו היטב מולנו, אבל הם לא מתמודדים בפני אותה תחרות שיש לנו בכל לילה. אני לא לוקח מהם שום דבר, אבל הפיזיות והגודל של השחקנים שלנו – אלה דברים שמאוד קשה להתמודד מולם בכל לילה מחדש".

קובי בראיינט דווקא אוחז בדיעה שונה: "אני לא יודע מדוע פיל אומר לפעמים דברים כאלה. בארסה הוציאה לפועל בצורה יוצאת דופן, הם מכירים שם היטב אחד את השני ומניעים מצוין את הכדור, וזה מה שאתה רוצה. בליגה שלנו ישנן מעט קבוצות שמשחקות יחד, כיחידה אחת. אצלנו אתם רואים הרבה תרגילי בידוד ואחד על אחד. הם הניעו היטב את הכדור ועשו עבודה נהדרת בעזרה בהגנה אחד לשני. אז אני לא מסכים עם פיל, אבל מה אני כבר מבין?!".

קובי, שאוהד את קבוצת הכדורגל של ברצלונה ומיודד עם ליאו מסי, גם נתן תקוה לעתיד לאוהדים הקטאלונים: "אם אחליט לשחק באירופה אחרי שאסיים את הקריירה ב-NBA, ארצה לשחק בברצלונה".

פאו גאסול דיבר בסיום בעיקר על קבלת הפנים: "אני נרגש מהצורה בה קיבלו אותי בברצלונה. תמיד תהיה לי פינה חמה מאוד למועדון הזה, וכמובן שלשחק כאן זה משהו שלא עשיתי מזמן ואני נהנה ממנו. קיבלו אותי בצורה מדהימה".
חזרה למעלה Go down

ג'קסון: "בארסה לא מסוגלת לשחק ב-NBA"
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1